Blog

6 zásadních předplesových zjištění (ve zlatý kabelce)

Pokud se vdáte za někoho, kdo si pod pojmem Tanec představuje pogo pod pódiem s čírem na hlavě a lahváčem v ruce (jako to přece před dvaceti lety vždycky bejvalo), pak vás ani nenapadne, že by se třeba dalo vyrazit večer někam, kde se lidi pohybujou. Navíc při hudbě!

Když ale ta převratná myšlenka jednou vzklíčí a plán s názvem Jde-se-po-dvanácti-letech-trsat se začne realizovat,vynoří se nepříjemný množství organizačních nedostatků:

1. nevíte, jestli se na ples nosí dlouhý, nebo krátký šaty
2. nemáte ani dlouhý, ani krátký, takže je to jedno
3. nevlastníte punčochy (nebo aspoň ne takový, který by se vešly do lodiček)
4. to je vlastně taky fuk, protože nemáte lodičky, ani nic, co by vzdáleně připomínalo boty na podpatku (kozačky se nepočítaj!)
5. nevíte, jestli to, že jste líný si holit nohy, bude pod silonkama vidět (protože v minulosti taková situace nejspíš nenastala a pokud nastala, už si to nepamatujete)
6. nemáte kabelku

Jestli jste se ze stresu nepoblinkali už u bodu č.3, pak vás určitě potěší, že každá krize má řešení. A to řešení se jmenuje… zlatej zip!

Pokud máte to (a samo náramky, protože těch rozhodně není nikdy dost), jste v pohodě! Šaty vám půjčí kamarádčina tchýně, punčochy objednáte na internetu a dokonce si za pět dvanáct vzpomenete, že jste se vdávaly na podpatcích!
Kabelka je to nejmenší, máte přece stroj, ne? Takže není třeba se stresovat a klidně to den počká. Dokonce dva a když bude nejhůř, klidně i tři – pokud ovšem máte nervy na to, zapnout stroj ve čtyři odpoledne, když ples je od půl osmý.
Dobrá zpráva – dá se to stihnout;)

Jo a aby bylo jasno – poprvé jsem na něco dala mašli, která není jen tak na parádu. Původně sice proto, že jsem se nemohla rozhodnout, jestli potřebuju poutko na ruku, nebo popruh přes rameno, ale to nemusí nikdo vědět, ne?;)

Došila jsem hodin před odchodem, takže jsem ještě stihla roztrhnout ty nový punčochy a mohla nouzově vyrazit v podkolenkách. Fakt klika, že vyšší moc (a ta cizí tchýně vlastně taky) rozhodly, že dlouhý šaty jsou in!

Jo a ty nohy jsem si neholila.
Třeba se hecnu za dalších dvanáct let;)

Komentář

  1. Ta je nadherna!!!!!

Odpovědět