Blog

Baletní sukně Not Just Mom

Baletní sukně letí ke klokanům

Ráno byla fakt hustá mlha. Původně jsem napsala hnusná, ale pak jsem to přehodnotila, protože jakmile se rozednilo, byla vlastně docela hezká. Teď vařím květákovou polívku a v celým bytě to smrdí tak, jako by někdo fakt hodně nafouklej nestihl doběhnout na záchod a vykonat tam smrdutou, velkou potřebu. Snad to do večera vyvětrám.
Baletní sukně Not Just MomZatímco já se ráno vzbudila do něčeho, co nepochybně znamenalo konec srandy a začátek zimy, na druhým konci zeměkoule si šly lehnout dvě holčičky, který, doufám, touhle dobou obě fakt tvrdě spěj a budou v tom pokračovat bez probuzení a řevu až do rána.
Baletní sukně Not Just MomJejich babička s dědou seděj v letadle a vezou s sebou zásilku nejvyšší důležitosti, se kterou to vypadalo trochu nahnutě, ale nakonec jsem to stihla fakt naposlední chvíli.
Baletní sukně Not Just Mom
Tohle nejsou jen tak obyčejný sukně. Už za pár hodin to budou jediný dvě sukně, vylezlý z mýho stroje (a ušetřený květákovýho puchu) v celý Austrálii, a to mě fakt potěšilo.
Baletní sukně Not Just Mom
Navíc tam touhle dobou rozhodně nemrzne, takže až já večer padnu do pelechu, letadlo přistane a frajerky budou moct rovnou vyrazit dělat někam parádu.
Baletní sukně Not Just Mom
No není to super, jak je někdy ten svět strašně malej? 😉

Komentáře

  1. Uz se na sukynky strasne tesime!!! 😉

  2. Tak hlavně aby jim byly! 😉

Odpovědět