Blog

Zmrzlinová tunika

Čeho není nikdy dost?

Zní to jako filozofická otázka, ale odpověď je zcela přízemní, protože teď mám na mysli šatní skříň a její obsah. Jsem opět zcela přízemní, a ani se za to nestydím.

Už když jsem tuhle tuniku ušila poprvé, bylo mi jasný, že u jedný rozhodně nezůstanu. Kromě toho, že je dostatečně dlouhá, takže se dá nosit skoro k čemukoli a na zádech má ten výstřih, díky kterýmu nevypadá jako obyčejný triko, se navíc nemusí žehlit. Prostě perfektní.
Tahle je navíc narozdíl od tukanů i úplně barevně univerzální!Tunika šípy
U kaktusovýho pokusu jsem tak dlouho přemejšlela, až jsem vymyslela dlouhý rukávy. Na první pohled to vypadalo super, ale když se mě i můj drahý choť (kterej si nikdy nevšimne ani toho, že mám rozeplej poklopec, rozmazanou řasenku, vlasy napadaný na polovině zad, nebo rozmazaný holubí hovno na rameni) odpoledne zeptal, kdy se z toho pyžama hodlám převlíknout, usoudila jsem, že s dýlkou rukávů už příště radši experimentovat nebudu.
Kaktusová tunika
Ty nejnovější (malá a velká) jsou skoro letní, což se hravě pozná podle všech zmrzlinových příchutí světa a taky těch barev, ne?Zmrzlinová tunika Zmrzlinová tunika
Když na to tak koukám, je asi nejvyšší čas na změnu repertoáru.
Všechny potřebujem nějaký ty šaty, tak jdu na ně, než zase někde objednám tunikovou látku a zas z toho nic nebude;)

Odpovědět