Blog

Not Just Mom

Co si ušiju, to nosím

Tak nějak jsem si to totiž naplánovala v lednu. Kupodivu se mi celkem daří nekupovat si věci, který nepotřebuju. Když to tak vezmu kolem a kolem, tak koneckonců vlastně nepotřebuju nic. Boty, spoďáry a fusekle nepočítám, bez toho to prostě nejde.

S tím objednáváním látek je to trochu slabší, tam takovou pevnou vůli nemám ani v krizi. Aspoň jsem se ale zařekla, že všechno, co se tu nově ocitne, hned rozstříhám a použiju, aby se ty hromady nezvětšovaly donekonečna.
Kupodivu se mi to daří. Not Just Mom
Pravda, sukně jsem teda zrovna dvě mít nemusela, ale po sto letech je to střih, co nevypadá jako pytel na brambory a přitom je pohodlnej, takže se nedalo odolat. A navíc má vzadu zip, takže jsem konečně zlomila další ze svých šicích bloků (tím prvním byly knoflíkový dírky, a ty bolely mnohem víc) a třeba do konce roku dojde i na pořádný kalhoty.

Teď jsou ovšem na řadě ty proklamovaný plavky. Předloňský maj totiž moc látky na pupku a loňský na hrudi. Vzhledem k tomu, že těhotnět, ani kojit už neplánuju, jsou mi celkem k prdu.

Nevěřila bych tomu, ale sehnat plavkovou látku, která nevypadá jako cosi politý kýblem neladících barev, stažená kůže z postiženýho exotickýho zvířete, nebo transvestitův sen, je skoro nadlidskej úkol. Už jsem to skoro vzdávala, ale pak jsem narazila na tohle a bylo vymalováno!Plavky Not Just MomKupodivu vím zcela přesně, jak by měly vypadat, což se mi moc často nestává. Řeším ovšem zcela zásadní věc – kterým směrem tu látku otočit? Růžovou nahoru, nebo dolů?!
Snad to do podzima rozseknu! 😀

Komentáře

  1. Světlá zvětšuje, tmavá zmenšuje, takže je to jasný, tmavou dolů! 😀
    (Mimochodem, bez fuseklí to jde 🙂 )

  2. Tak to se shodnem! Až na ty fusekle teda, ale třeba je časem uštrykuju 😀

Odpovědět