Blog

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dovyšívala jsem!

Asi tak tisíckrát jsem měla chuť do toho hodit vidle a prostě to zahrabat někam, kde to už nikdy nenajdu, ale nedalo mi to. Přesně jak jsem předpokládala tady.
Celou dobu (asi tak stopadesátsedm hodin) jsem musela přemejlšet, proč mě to tak příšerně irituje a došla jsem akorát k tomu, že je to na mě prostě hrozně malinký a děsná piplačka. Vyšívání / ZašívárnaKdyž na to teď koukám, ani se mi nechce věřit, že to trvalo tak strašně dlouho. Hluboce smekám před každým, koho to naplňuje a kdo je navíc ochotnej tu svoji práci pak někomu prodat. Můj výtvor by i při ceně pět korun za hodinu měl cenu zlata a sebekrtitcky je třeba přiznat, že tak báječný to zase není…Vyšívání / Zašívárna… i když napoprvé by to mohlo bejt i mnohem horší, ne?Vyšívání / Zašívárna
Vzhledem k výše uvedenému je asi úplně jasný, že s touhle kratochvílí (minimálně na následujících deset let) končím. Vyvstala tudíž zásadní otázka, kterou se zabýval už klasik – kam s nima?!
Těch bavlnek mi zbylo skoro tolik, jako bych se jich ani nedotkla a schovávat je pro příští generace se mi zrovna nechce. Dostala jsem tudíž další úplně debilní nápad, kterej jsem ovšem v jeho zárodku považovala za naprosto geniální (jak neobvyklé).

Když už z toho má bejt jednou polštář, spotřebuju je na něj prostě všechny do posledního centimetru a přitom už ani na vteřinu nevezmu do ruky jehlu.StřapečkyPokud vám to zní dobře, je evidentní, že jste nikdy nezkoušely motat střapečky z něčeho tak absurdně tenoučkýho. Já totiž taky ne, a proto mi opět nezbylo nic jinýho, než se s tím piplat několik večerů a rvát si vlasy nad svojí naivitou. Střapečky
Natolik jsem se vystřapečkovala, že mě úplně přešla chuť dodělat ten samotnej polštář. Střapečky
Už skoro tejden to tam leží na hromadě, kterou obcházím obloukem a pro jistotu i se zavřenejma očima, ale dneska jsem se rozhodla, že do konce dubna se jí zbavím.
Mám na to čtyři dny, což je fajn.

Jen škoda, že na ní ten polštář není sám 😀

Odpovědět