Blog

Kiki princezna

Holčička. Konečně!

Jolanka si téměř od narození zarytě odmítala vzít na sebe cokoli byť vzdáleně připomínajícího sukýnky a šatičky. Navíc se zhruba ve dvou letech rozhodla, že se jmenuje Martínek a bylo vymalováno. Prostě holčičák. Sice jsem díky tomu měla pro Vojtu spoustu zděděnýho modrýho oblečení, autíček a jiných ryze princeznovských záležitostí, ale zároveň nulovou příležitost se naučit zacházet s dítětem s názorem na módu.

Asi proto mám teď Kiki, která sice narozdíl od svých sourozenců odmítá svoje požadavky verbalizovat, ale o to radikálnější je v jejich prosazování. Začíná s tím hned ráno, kdy tak dlouho štěká u skříně, dokud ji nenavlíknu pejskový triko. V pravidelných intervalech mě pak nutí, abych ji převlíkala do zvolených kreací, který téměř vždy korunuje nějakým tím kusem spodního prádla na hlavě.

Když mi zbyla zmrzlinová látka, bylo tudíž úplně jasný, co s ní.Kiki princeznaMadam vše zaujatě sledovala a s napřaženou rukou mě sekýrovala, pokud jsem se nesnažila dostatečně dle jejích představ.
Jsem šikanovanej chudák a začínám se s tím smiřovat. Kiki princeznaMusím uznat, že šít pro někoho, kdo se v tom pak s blaženým výrazem a spokojeným hejkáním půl hodiny natřásá před zrcadlem, za tu srandu rozhodně stojí. Kiki princezna
A co teprve ta mašle!
Vlastně dvě:Kiki princeznaTeď jen doufám, že mi z toho do léta nevyroste, protože to by byla rozhodně věčná škoda 😉

Odpovědět