Blog

Jak ušít šaty za 20 minut Aneb Last minute večerní róba

Když se 23. prosince večer Vojtěch vyjádřil, že kravatu si na sebe NIKDY nevezme a zabouchl mi dveře před nosem, přičemž si prozpěvoval hit posledních dnů „Narodil se Kristýn nám“ a Jolanka si nadšeně nachystala štědrovečerní outfit složený z punčoch s netopýrama a černých šatů z Tesca, bylo vymalováno.

Kovářovy kobyly chodí bosy.
Než jsem se stihla začít litovat, došlo mi, že je tu ještě někdo, kdo naštěstí ZATÍM žádný názory nemá (a pokud jo, má tu smůlu, že je nedokáže verbalizovat), což je potřeba využít. Taky mi bylo jasný, že pokud celá akce bude trvat dýl než půl hodiny, buď já usnu, nebo se mimino vzbudí, půjdu kojit a usnu taky.

Naštěstí jsem doma měla sněhuláka.

A protože neonově zelená barva je symbol vánoc (kdo říká, že ne, ten je out) a tu hromadu tylu bylo potřeba nějak využít, nebylo co řešit.

Jak je vidět, Kiki úplně zcepeněla blahem!

Kdybych nebyla líná a udělala jí tam nějakou spodničku, aby nemusela odhalovat spoďáry, tak by třeba tak naštvaná nebyla 😉 

Takže někdo nakonec přece jen dělal pod stromečkem parádu, já mohla v klidu spát a nejlepší na tom všem je, že to nakonec netrvalo ani tu půl hodinu! Uf;)

Odpovědět