Blog

Když jdou chlapi na svatbu

Většina hýká blahem přo představě, že se bude muset narvat do košile, dlouhých kalhot, saka, kravatay a nedejbože i vestičky. Hlavně v létě. A v tropech obzvlášť.
Nebudu psát o tom, že mi to oproti těhotenství, porodům, nočnímu kojení co dvě hodiny, holení nohou, nebo (a to hlavně!) výběru tý správný kabelky, přijde i tak jako dost neporovnatelná nevýhoda. Ani kdyby se do toho navlíkali každej den a vlastně i na noc, nevyvážilo by to všechny ty utrpení, co musíme absolvovat my ženy, že jo.

Takže jo. Maj to blbý, ale nemusej se zbláznit, protože v devadesátidevíti procentech případů jim to sluší. Těm s motýlkem tuplem!

A protože stromky je třeba ohýbat, dokud jsou mladé (a buď názor nemaj vůbec, nebo jim chybí dostatečný prostředky k jeho prosazení), je jasný, že motýly bez kšand by dělaly parádu jen poloviční.

 

Pokud by to čirou náhodou někomu nedošlo – snažím se říct, že tahle parta chlapů všeho věku bude na tý svatbě rozhodně nepřehlédnutelná.
A až ta pařba skončí, našlapou to pěkně i s oblekem na dno skříně, odkud to vytáhnou zas kdoví kdy, zatímco mě čeká 250. prokojená noc v řadě.
Tak jen ať se pěkně v tom saku připečou, skety! 😉

Uložit

Komentář

Odpovědět