Blog

Mikina s medvědama

Má mikinu. Ó ten se má!

Nejsem si úplně jistá, jestli byla dříve ta látka s ledníma medvědama, nebo požadavek na mikinu na zip a bez kapuce.
Prostě něco jako s tím vejcem a slepicí – nakonec je to totiž úplně šumafuk a hlavní je ten výsledek, ne?Mikina s medvědama
Vždycky když mám šít něco se zipem, hrozně se mi do toho nechce. Přestože jsem ho už párkrát někam s úspěchem naroubovala, stejně se pokaždý znovu bojím, že to nějak podělám a když je po všem, nechápu proč.
Možná nějakej začínající Alzheimer nebo tak něco.Mikina s medvědama
Pošta obvykle chodí dopoledne. To je doba, kdy mi šéfuje Kiki, protože má zatím jediná tu výhodu, že ji do žádnýho vzdělávacího ústavu nevzali. Bere to dost vážně a proto balíčky zásadně cenzuruje. Látku s medvědama si za hlasitého óchání a áchání obtočila několikrát kolem těla tak, že se při pokusu udělat krok skoro přizabila pádem po hlavě na podlahu (ruce byly omotaný taky, takže pod sebe holt už nebylo co strčit), ovšem její žhavé vzplanutí citů tím nijak neochladlo.

Jakmile pak v osudovou chvíli zjistila, že ta mikina není pro ní, dostala něco jako amok a snažila se ji z něj holýma rukama servat.
Nejen že se jí to nepodařilo, ale navíc díky ní nemám skoro žádný fotky, protože Vojta, rudej v ksichtě a lapající po dechu v záchvatu smíchu na podlaze, zrovna dvakrát fotogenickej není.
Ostatně kdo by byl, žejo.
Mikina s medvědama
Má velkou kliku, že jsem tý látky megalomansky objednala nějak víc, než bylo potřeba (to jsou mi náhodičky, ehm) a že i když mikina z toho asi nebude, protože ten zip žejo, na nějakou tu sukni mi zbylo určitě.
Tak snad se jí trefím do vkusu- trochu jsem se jí totiž začala bát!

Odpovědět