Blog

Motivační citátek

O tom, že máme v rodině takovou lehce zvrhlou posedlost motivačníma citátama jsem tuším už psala, ale pokud ne, našla jsem pár těch, který by rozhodně neměly zapadnout – jsou natolik důležitý, že jsem je vlastnoručně vyšila, a to zas tak často neprovozuju.

Každá rodina má nějaký to rčení, kterým se vzájemně hecuje, když jde do tuhýho. My jich máme několik a protože rodinné stříbro se má předávat z generace na generaci, usnesla jsem se, že své potomky o nějaký to moudro obohatím ve velkým stylu.

Ve chvíli, kdy mi Petra z Peony Garden napsala, že by měla na vyzkoušení rám na punch needle, zaradovala jsem se jak malá! Ne, že bych něco měla proti těm kulatým bubínkům, ale přece jen to má omezenej rozměr a já se potřebovala trochu rozmáchnout, to dá rozum.
Bez duhy a jednorožců by samozřejmě žádná motivace nebyla úplná, takže pro začátek jsem to pojala poněkud poeticky.
Zvrhlo se to až pak, ale tak už to holt v životě chodí – a v tom mým obzvlášť!
Chvíli jsem si myslela, že to tahle nechám, ale přišlo mi to celý nějaký nahatý, tak jsem to ještě trochu vybarvila.
Ono totiž poslední dobou shledávám máloco tak uklidňujícím, jako lehce vzteklý píchání do látky a čím dýl to jde dělat, tím líp!

Zcela nezaujatě si navíc myslím, že ta miminkovská modrá a fialková tomu dodávaj tu pravou dávku sentimentu a dětičky tak budou do života náležitě poučeny.
V souvislosti s nastupující druhou koronavlnou se to hodí víc než dost!

Odpovědět