Blog

Od pondělí do neděle

Poslední prázdninovej týden. Skoro jsme měli ještě dva, protože jsem (vůbec nevím proč) myslela, že se do školy jde až po neděli, ale naštěstí existujou i lidi s mozkem, díky kterým nebude moje dítě v pondělí čumět jak puk, že škola slavnostně nezačíná, nýbrž jede na plný koule.
No nic 😉

Kiki s rozhodla, že všechny ty přesnídávky, rozmačkaný blevajzy ve skleničkách, instantní kaše pro mimina a jiný hnusy, si mám strčit někam. Naučila se totiž říkat Ham kdykoli, když někdo poblíž přežvykuje a vyřvává to s takovou razancí, že jí nelze nevyhovět. Žere tímpádem skoro pořád a já skoro vůbec, protože z čokolády, kterou do sebe natlačím s hlavou strčenou v lednici, nebo rovnou na záchodě, kupodivu nemám žádnej požitek.

12

Aby toho nebylo málo, hodlá jíst sama. Není prase, takže u toho samozřejmě potřebuje lžičku. Tu si nejdřív narve do krku, pak do ucha a nakonec s ní naštvaně flákne o zem, což je třeba u takovýho jogurtu obzvlášť kultivovaný.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Když tak na tu fotku koukám, nejsem si jistá tím, jestli je větší dobytek ona (která ale zase bude mít krásnou pleť, protože jogurtová maska určitě obsahuje spoustu živin), nebo já. Obávám se, že z toho moc dobře nevycházím, vzhledem k věkovýmu rozdílu 35 let, ale nadávat si od ní nenechám, takže na to kašlu.

Vojta přes noc asi prošel nějakou zvláštní transformací z někoho, kdo sotva udrží tužku a je schopen změť čar o průměru dva centimetry, na jinak čistým papíru velikosti A3, vydávat za reprodukci Mony Lisy, v dítě, který se nebudu muset stydět odvést do předškoláka (a když, tak jen trochu).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jo a taky se naučil plavat. Až pochopí, že nad vodou by to měl jednodušší, protože by se nemusel neustále vynořovat a nadechovat jak při astmatickým záchvatu, bude to ještě o něco lepší.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Já zjistila, že mi ke štěstí stačí bar uprostřed bazénu a dostatečně vysokej břeh, na kterej se ty dva nemůžou vydrápat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Taky to, že vyndávat dítěti ze zadku písek a kameny je jen o něco málo menší sranda, než když se jiný dítě večer poblije potom, co v osmi letech neví, že vypít půl jezera není zrovna nejlepší nápad.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jako každej rok nechápu, jak je možný, že je léto v háji, ale už to tak asi bude. Jdu se psychicky připravovat na začátek školy – to, co Jolanka momentálně vydává za psaní, se totiž ani nedá zveřejnit 😉

Odpovědět