Blog

Háčkovaná čepice panda

Pět minut

Někdy čtyři.
To je zhruba doba, po kterou se Kiki vydrží zabývat něčím, co nezahrnuje destrukci okolí, případně sebe sama. Jasně, jsou dny, kdy jsem ochotná zavřít oči nad tím, že si soustředěně fixama tetuje obličej, ale poslední dobou jich je míň. Následná likvidace pohrom je totiž mnohonásobně časově náročnější a ve valný většině případů mi za to nestojí. Což bylo třeba si konečně přiznat.
Stejně tak jsem se smířila s tím, že delší než hodinový spaní přes den z ní nevylomím, ani kdybych se rozkrájela. Když se někdy zadaří, je to skoro výhradně v době, kdy nejsem doma, což se nepočítá.

Zvykám si. Jde to blbě, ale jde to. Nejhorší je přenést se přes ten pocit, že nemá cenu ani s ničím začínat, protože během pr minut bude potřeba dělat něco úplně jinýho.
Když se ty chvilky během dne poskládaj za sebe, něco se vyloupne vždycky. Pokud teda člověk začne, že jo.Háčkovaná čepice panda
Takže začínám. Dvacetkrát denně.
A i když ještě nedávno bych tomu nevěřila, ono to jde. Sice mnohem pomalejc než bych chtěla, ale když večer všichni usnou, někdy sama čumím, co jsem stihla i přesto, že jsem se k ničemu zdánlivě pořádně nedostala.Háčkovaná čepice panda
Tohle bude čepice. Pandí, protože Jolanka ji prostě potřebuje. Nevím, jak to udělám a kolikrát ještě budu párat, ale to je fuk. Jistý je, že jednou ji dodělám.
Zbývá mi zhruba 25 minut, než se Kraken vyspí. To je pětkrát víc, než je potřeba, tak je jdu využít.
Ať si zas večer nemusím říkat, že jsem dneska nic nestihla 😉

Komentáře

  1. 🙂 Vypadá krásně už takhle a jsem zvědavá na výsledek – a jsi prostě dobrá!!

  2. Bez youtube bych byla v háji 😉 Ale sma abych nevěřila, že je to tak jednoduchý, fakt!

Odpovědět