Blog

Rok a čtvrt!

Protože děti zásadně nesrovnávám, nenapíšu, že ačkoli jí je dneska přesně rok a čtvrt, je ze všech bezkonkurenčně nejvíc pozadu. Ono totiž záleží na úhlu pohledu. Poslední dobou sílí moje podezření, že to spíš má úplně na salámu. Naše Kiki totiž

1. nechodí, ačkoli pokud se v okolí vyskytuje kdokoli, kdo jí je ochoten obdivně sledovat a následně do zblbnutí tleskat, je schopná ujít i   15 kroků, přičemž zbytek dne sviští rychlostí blesku po čtyřech a tváří se, že i stoupnout si, by bylo nad její síly.

2. nemluví, nebo rozhodně ne tak, jak jsem byla prozatím zvyklá. Má svých osm slov a o jejích životních prioritách jasně vypovídá to, že tři z nich označujou jídlo (ham, ňam, mam).
Jak pravil Vojta poté, co v nějakým pořadu mluvili o tom, že člověk musí jíst, aby žil:

Kristýna žije, aby mohla jíst

Když se mi někdy náhodou podaří odejít z domova, jen co při návratu zachrastí klíče v zámku, začne nadšeně vykřikovat Táta, táta a pokud se proti tomu ohradím, je ochotná to milostivě změnit na Bába, takže co bych vlastně nechtěla.

Je to prostě žena s názorem.
A navíc zásadová. Zejména v oblasti doplňků má úplně jasno v tom, co jí sluší a co by měl nosit každej, přičemž rozhodně neřeší takový prkotiny, jako jestli je to zrovna vypraný, nebo po celým dnu zaprděný a kdovíco ještě.
Kiki čtvrt roku
Kiki čtvrt roku
Prostě bez pokrývky hlavy ani ťuk.Kiki čtvrt roku
Kdyby to náhodou nebylo jasný,  taky miluje pejsky, a to tak že hodně.

Takže směle vzhůru do dalšího čtvrtletí – klidně dál po čtyřech, protože koho by ty padající pytle mouky pořád bavilo sbírat, ne? 😉

Komentáře

  1. 😀 Je prostě boží!

  2. Díky! 😉

  3. Za co děkuješ? Chválím vlastní krev 😀

Odpovědět