Blog

Duhová sukně

Rozkaz zněl jasně

Jsem měkká a obávám se, že už to nikdy jinak nebude. Zejména co se breku ve školce týká, jsem úplně marná. Tyhle ranní herecký etudy na téma Opuštěná sirota se s dalším nádechem skácí k zemi a udusí vlastníma nudlema rozdejchávám nějak čím dál tím hůř. Pro ráno bez řevu udělám evidentně cokoli, takže požadavek na duhovou sukni mě vůbec nerozházel.
Upřímně musím přiznat, že každá příležitost k využití těch různě širokejch obdélníků je dobrá a za hodinu jsem měla hotovo, takže to zas takový utrpení nebylo, ale jestli to takhle půjde dál, brzy jí koupím živýho poníka nebo tak něco.
Duhová sukně
Tohle dítě je z úplně jiný planety. Pořád si nemůžu zvyknout na to, že je schopná se nervově zhroutit pokaždý, když tričko není dost růžový a zároveň třpytivý, černou a šedou nepovažuje za barvy a ve třech letech vlastní víc šminek, hřebenů a kabelek než já. To, že mě ve chvíli, kdy se vytasím s foťákem, nepošle někam, ale zcela vážně si vybere tu nejvhodnější a nejtřpytivější čelenku, načež vyzkouší několik triček, už je jen bonus.
Duhová sukně
No a ta sukně, ta se samo musí točit, jinak by byla k ničemu. Duhová sukně
Po několikerým zkoušení a zkoumání navíc zjistila, že se dá různě otáčet a tímpádem vypadá pokaždý jinak a to bylo teprve radosti na starém Bělidle.Duhová sukně
Sice mi vyšla o kus delší, než jsem původně měla v plánu, ale na tom malým těle se to tak nějak ztratí a aspoň jí dýl vydrží – a to se hodí vždycky!

Odpovědět