Blog

Kytka z bambulí

Rozkvetly mi bambule

Bambule mě vždycky fascinovaly. Úplně si vybavuju, jak jsem jako malá neustále vystřihovala ty papírový kolečka a omotávala je vlnou jen pro ten pocit, kdy se to nakonec rozstříhlo a bambule byla na světě.
Taky si ovšem až moc živě vybavuju ten vopruz, než se to namotalo, díky kterýmu jsem se do nich vůbec neměla chuť pouštět.
Kytka z bambulí
Na druhou stranu – ono roky nebylo z čeho. Vlna se tady totiž nevyskytovala a látkový ještě nikdo nevymyslel.
Za poslední dva roky jsem si ale pár zbytků stihla nasyslit a když jsem na ně tak koukala, došlo mi, že nastal ten pravej čas poohlídnout se, jestli někdo nevykoumal nějakej zlepšovák, kterej by nahradil ty kolečka z kartonu a světe div se – ono to fakt existuje!
Kytka z bambulí
Nadšeně jsem koupila krabičku s bambulkovačema, která sice stála skoro dvě kila (ještě že to tady můj drahý choť nečte, protože se obávám, že by moje nadšení nesdílel), ale zato tam byly hned čtyři velikosti a to se vyplatí!
Pokud jste až doteď žili ve stejný jeskyni jako já a o existenci týhle vymoženosti jste nikdy neslyšeli, mrkněte třeba sem.
Jde to skoro samo a navíc tak rychle, že to nestihlo omrzet ani naši Jolanku, a to už je co říct.
Kytka z bambulí
Máme na chalupě takový keře který maj červený listy a když teď opadaly, ukázalo se, že červený jsou i větve, čehož bylo třeba využít.Kytka z bambulí
Kytka z bambulí
Navíc mi tady už skoro nic nikde nekvete a škody vázy, která není zaplněná, ne?
Původně jsem myslela, že je budu muset přilepit, ale stačilo je tam namotat – aspoň ZATÍM teda držej…Kytka z bambulí
Sice to byl takovej hokus pokus, ale výsledek mě potěšil.
Bylo to rychlý, bavilo nás to všechny a jen tak to neuvadne takže počítám, že se nám tahle bambulová zahrádka během zimy ještě o něco rozroste 😉

Odpovědět