Blog

Kolouší triko

Štědrovečerní tukani a kolouši

Patnáctýho prosince jsem měla doma asi tak dva dárky. Taky hromadu hvězdiček a místo toho, abych večer, když požehnané plody života mého konečně usnuli, objednala něco pod stromeček, jsem objevila tukaní látku. Tu jsem tam prostě nemohla nechat. Vidina štědrovečerní róby byla na světě a já si mnula ruce, jak jsem to pěkně koupila s předstihem.

Během následujícího týdne se tu vystřídaly snad všechny zásilkový služby světa a s pošťákem jsem si málem začala tykat (já bych bez těch nákupů přes internet byla fakt úplně nahraná). Jen ty látky pořád nikde. Skoro jsem začínala propadat panice, ale naštěstí na to v tom chaosu nebyl čas. Když už jsem skoro zapomněla, že jsem se chystala ještě něco šít, balíček dorazil. Bylo 23. prosince dopoledne a já se mírně opotila, protože jsem ještě neměla ani kapra, ani salát, ani uklizeno, ani nic.

Chvíli jsem zaváhala, jestli to přece jen neodložit, ale nakonec mi to nedalo. Kolouše jsem stihla během odpoledne a výsledek předčil moje očekávání.
Kolouší trikoJolanka byla nadšená, což z fotek možná není úplně poznat, ale to už tady tak bejvá.
10Povzbuzena svým rychlošicím úspěchem, jsem večer tukany bleskurychle nastříhala a s klidem jsem se u zdobení stromečku nalejvala likérem, přesvědčená o tom, že ráno to u nějaký tý pohádky v klidu spíchnu.
Z rána se stalo odpoledne, ale to už je teď vlastně úplně jedno, protože v plánu bylo do večeře a co je doma, to se počítá.
Tukaní trikoTukaní trikoSice jsem měla v plánu oháknout i Kiki, ale to už bysme asi nevečeřeli.
Ještě že z toho zatím nemá rozum.
Ale tukani mi zbyli, takže se má na co těšit.

Plán totiž mám a to je (jak je vidět) základ úspěchu!

Komentář

  1. […] když jsem tuhle tuniku ušila poprvé, bylo mi jasný, že u jedný rozhodně nezůstanu. Kromě toho, že je dostatečně dlouhá, […]

Odpovědět