Blog

Temný konec necudné ženy

Ta sněhová kalamita, která tu už pár dnů vládne, bude mít u nás na zahradě svý následky. Jedním z nich je bezesporu temný konec týhle krasavice, o jehož konkrétní podobě budu mít sice jasnější představu po oblevě, ale čas nekrologu bezesporu nadešel už teď.

U záhonku se jí dařilo docela dobře. Vzhledem k tomu, že byla tak trochu za sloupkem, myslím, že nikoho nepobuřovala. Jen na ní dost svítilo a následkem toho se někdy začátkem léta rozhodla, že podstavec a nohy nepotřebuje.

Stejně se mi ty končetiny moc nelíbily, takže jsem je s čistým svědomím vrhla do popelnice a torzo zapíchla k bazalce, která díky blízkosti tak velkolepýho umění začala růst jako vzteklá.

Celkovej dojem byl, myslím, naprosto v souladu s faktem, že se sem dostala z charitativního bazaru, kam ji vyhodil někdo, kdo se na to realisticky zobrazený prsní svalstvo v podpaží už nejspíš nedokázal dál dívat.

Na podzim jsme jí dokonce vyřezali solidní garsonku s červenou svíčkou, což povětrnostní vlivy lehce zbrzdilo.

Když napadl sníh poprvé, lehce jsem zaváhala, jestli ji nevyndat, ale připadalo mi, že si to otužování celkem užívá, takže jsem ji nechala svému osudu.

No a jak je názorně vidět, to jsem neměla dělat!

Prostě to nezvládla.
Zimě je asi třeba přinášet oběti.
Nepochybuju ovšem o tom, že dobří kamarádi si příležitost přitáhnout sem nějakou podobnou nádheru nenechaj ujít a proto jí nijak zvlášť neoplakávám.
Holt osud 😀

Odpovědět