Blog

Háčkovaná ovečka

Uháčkovala jsem ovečku

Ani se mi tomu nechce věřit, ale fakt jsem to dokázala! Moje háčkovací schopnosti jsou totiž hodně omezený. Popravdě umím asi tři základní sloupečky (a teď mi došlo, že vlastně ani nevím, jak se tomu říká – oka? stehy? ehm?!) a bez videí na youtube bych byla totálně nahraná.
Háčkovaný zvířata ve mě vždycky budily podobnej respekt jako střihy na pánskou košili nebo dámský džíny. Háčkovaná ovečka
Jenže jakmile jsem na tohle poprvé narazila, byla jsem úplně ztracená. Během několika minut jsem sama sebe přesvědčila nejen o tom, že ji doma nutně potřebujeme, ale hlavně že to určitě nemůže bejt tak těžký, jak to vypadá.
Ani mi nevadilo, že je to podle návodu králík, hlavně že je roztomilej, ne? Háčkovaná ovečka
Navíc se ukázalo, že přesně tu vlnu, kterou potřebuju, prodávaj u nás ve švadlence, což už je skoro osudový znamení, jelikož skoro nic jinýho tam nemaj.
Tím se vypotřebovala i poslední výmluva, díky který bych se do toho třeba nepustila a bylo rozhodnuto.Háčkovaná ovečka
Návod jsem koupila přímo tady a šlo to podle něj skoro samo. Vzhledem k tomu, že je to pro mě celý pořád tak trochu španělská vesnice, je mi celkem fuk, jestli je napsanej česky, anglicky, nebo svahilsky – stejně si musím všechno googlit, tak co.
Jen jako králík teda fakt nevypadá. Možná, když se jí zvednou uši, ale Kraken na ni vytrvale bečí, tak je to prostě Dolly a basta.
S módesróbes suprtrupr límečkem k tomu!
Háčkovaná ovečka
Vycpala jsem ji náplní z polšáře, takže by teoreticky měla jít i vyprat a vzhledem k tomu, jak se tady k ní všichni chovaj, na to asi i brzy dojde. Jsem zvědavá, nakolik jsou má oka pevná 😉Háčkovaná ovečka
Rubikon pokořen.
Háčkovat zvířata není těžší, než čepice.
Neuvěřitelný, ne?!

Komentáře

  1. Já si furt říkala „ovečka, no dobrý“, než mi došlo jak je velká! Seš blázen! (Zase mám chuť stvořit stejnou věc jako ty, ale už jsem se napálila dostkrát, takže ne, ne, ne! 😀 )

  2. Ale to šlo fakt rychle – tlustá vlna a velkej háček, podle mě by malá netrvala o moc kratší dobu!

  3. Jo hele, měla by sis změnit „O mně“. Máš tam, že neháčkuješ! 😀

  4. No vidíš! A to je jedna z věcí, která jsem myslela, že se nikdy nezmění 😀

Odpovědět