Blog

Motýlky Not Just Mom

Ušila jsem motýlky. A kravaty. A vůbec!

V rámci akce soukromě nazvané Nediskriminujme chlapce, jsem se vrhla na motýlky. Těch totiž není nikdy dost, a když můžou holky pod stromečkem dělat parádu v šatech, neměli by kluci zůstat pozadu. Třeba se mi letos podaří přemluvit i Vojtu, což by byl můj životní úspěch, protože si odmítá oblíknout cokoli, co by si na sebe nevzali legáčci (a to je fakt dost nepřekonatelná konkurence).
Motýlky Not Just MomNavíc mi poslední dobou přijde, že než se rozkoukám, je večer. Jako by nestačilo to vstávání za tmy, který fakt nesnáším. Kiki nejspíš trpí nějakou utkvělou představou, že pokud se ode mě vzdálí na víc než dvacet centimetrů, vcucne mě nějaká černá díra a bude z ní sirotek, takže prostor na cokoli je fakt menší než malej. O tom jak přes den (ne)spí radši ani psát nebudu, nerada bych se uvrhla do deprese.
Motýlky Not Just MomMotýlky Not Just Mom
Je asi už úplně jasný, že ušít během dne cokoli většího, je momentálně nad moje síly a schopnosti.  A co nestihnu přes den, to už prostě nestihnu, protože večer padám na hubu půl hodiny poté, co odpoadne poslední potomek. Aspoň konečně došlo na zbytky z námořnický deky, který by rozhodně byla škoda vyhodit. A aby to nebyla samá kotva, usnesla jsem se, že buldoky má každej rád. Nebo snad ne?
Motýlky Not Just MomMotýlky Not Just MomA zbylo mi i na kravaty, což jsem ani nečekala.
Motýlky Not Just MomOptimisticky jsem se chystala, že do vánoc stihnu zplodit ještě něco barevnějšího, ale protože jsem před pár dny tvrdila, že Kiki má už venku všechny zuby, který by ve svým věku mít měla, začala slintat jak ten buldok a už třetí noc nespíme. Marně se jí hrabu ve chřtánu a hledám, čím to je.

Možná to ani není zub. Třeba se prostě jen rozhodla, že mi musí připomenout, kdo je tady šéf.
Jako bych to vyspalá nechápala, nebo co!

Odpovědět