Blog

Ušila jsem vraždící čepici!

Kiki miluje svou hlavu!
(Nedávno jsem někde narazila na test, ve kterým měl člověk poznat, o jakou knihu se jedná, podle její úvodní věty. Nepoznala jsem žádnou, ve který nebylo nic o tom, že se někdo ráno probudil a zjistil, že je brouk. Zarazilo mě ale, jak blbý některý ty věty byly a říkala jsem si, co ty autory vedlo k jejich umístění rovnou na začátek. Teď si říkám, že možná taky byli nevyspalí a vykojený dementi. Nebo nevím. No nic.)

Je schopná si na ni nasadit cokoli, hrncem počínaje. Cedník, krabici od rejže, kelímek od jogurtu (i s jogurtem, kterej jsem do ní ještě nestihla nafutrovat), knížku, nebo bratrovy odhozený trencle.
CedníkŽe moje pokusy o oblíknutí čepice bude považovat za týrání a já budu ráda, že neumí mluvit a vlastně ani chodit, a tímpádem si nemůže zajít stěžovat na sociálku, by mě tudíž ani ve snu nenapadlo. Poté, co několik sněhově bílých pokrývek hlavy skončilo po dvou minutách řevu v kaluži (jak se stane, že se vždycky nějaká ocitne hned vedle kočáru, je další z životních záhad), jsem konečně usoudila, že mám dvě možnosti:

  1. vteřinový lepidlo
  2. šňůrky

Protože nejsem saďour a taky proto, že se trochu bojím, že jednou se rozmluví a to lepidlo by si třeba mohla pamatovat, ušila jsem čepici.
ČepiceZavazovací a frajerskou, ideální pro Červenou Karkulku naruby a s kytkou navíc!
ČepiceTaky s anténou, na kterou se dá chytat signál vysílaný z jiných planet, jak mi objasnil Vojta.
ČepiceVůbec tudíž nechápu, jak je možný, že jsem z ní nadšená jediná!
Umím uvázat dost pevnej uzel a když jsme vyrazili ven, byla jsem ze svý geniality fakt nadšená. Asi tak dvě minuty.
Pak se totiž ten nevděčnej hajzlík zapřel jednou rukou o madlo kočáru, druhou se chytl za tu pracně vystajlovanou kytku a škrtil se tak dlouho, až jsem nevydržela s nervama a sundala jí to.
ČepiceUž se nemůžu dočkat, až venku začne mrznout a ona dostane zánět středního ucha, nebo nějakou podobnou nechutnost.
Pro jistotu jsem si dneska koupila to lepidlo – přece jen venku docela fouká…

Odpovědět