Blog

V červenci…

… jsem si říkala, že dva měsíce prázdnin jsou skvělá příležitost procvičit si sebeovládání, protože dva měsíce bez školy a školky nemůžu ve zdraví přežít. Abych se úplně nezcvokla, vymyslela jsem si novou webovou stránku, na který budu konečně mít i vlastní eshop. Původně jsem si myslela, že budu prostě googlit a zkoušet, jako skoro vždycky, když se snažím něco naučit. Zatím mi to skoro vždycky vycházelo, ale protože tohle se ukázalo jako něco, co se nedá sfouknout za tři večery a já neumím dlouho čekat, rozhodla jsem se, že radši zaplatím někomu, kdo to udělá za mě. Kdybych tušila, že nakonec to bude trvat stejně skoro měsíc, možná jsem se do toho měla pustit sama, ale co už. Chybama se prej člověk učí.
(to jen aby bylo jasno, proč se k začátku prázdnin dostávám až skoro na jejich konci;) )

Z dlouhodobých experimentů vyplývá, že vyfotit vlastní děti jsem neschopná. Když se (poslední dobou čím dál tím častějc) koukám na to, jak je Jolanka schopná protočit si oči až do mozku nad tím, jak jsem trapná matka, mám chuť jí dát pěstí. Hlavně se ale bojím toho, že každým dnem nastane ta chvíle, kdy se mi na celý rodinný focení vykašle. Proto jsme vyrazili za Soňou, kterou nikdo nefuckoval a která dělá asi miliardu neskutečných věcí, včetně dokonalých fotek (který ještě pořád nemám proto, že, narozdíl od ní, jsem totální sklerotik a nerozhodná k tomu a nebyla jsem schopná si vybrat).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do IQ parku jsme vyrazili skoro přesně rok poté, co jsem to poprvé naplánovala. Jsme asi všichni nějaký opožděný nebo co. Kdybych bejvala tušila, že se mi hned po příjezdu podaří při parkování urvat o obrubník půlku auta, možná bych to ještě odložila. Asi tak o deset let, pro jistotu.

34

Když se ale ukázalo, že pokud se mi nepodaří nastartovat, budeme mít kde přespat, trochu jsem se uklidnila a nakonec jsem si to odpoledne s dětma, který si nejen nekaděj do gatí, ale navíc se i sami najedí, kupodivu užila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdybych celou cestu zpátky nejela po dálnici osmdesátkou ve strašným slejváku a nepsychovala, že mi prší na všechny ty divný dráty a kabely, který maj bejt schovaný pod dvoumetrovým kusem platu, toho času narvaným mezi dětma a tlačícím mě zezadu zlehka do hlavy, takže určitě nějak zkratujou (fyzika je moje silná stránka) a my shoříme jak Ferrari v Kobře 11, dal by se tenhle vejlet považovat za megaúspěšnej.

35

Taky rostly moruše. U veřejnejch záchodů. To nám rozhodně nebrání v tom, chodit je tam očesávat a vůbec se za to nestydíme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kiki si sama sedla. Asi dva dny jsme nevěděli, jak to dělá, protože se nenechala nachytat a vždycky se na nás jen vítězoslavně tvářila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Taková dovednost se rozhodně hodí. Člověk se může v klidu stát dopravním strážníkem,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

nebo jezdit na kole a nemuset při tom (k velký závisti svýho bratra) ani chvilku šlapat.

Odnesla jsem do charity asi dvě tuny plyšáků, protože tady si je do postele nikdo nebere a jakou by vlastně měly mít jinou funkci, jsem doteď nějak nezjistila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nikdo si toho ani nevšiml, což je rozhodně zásadní zjištění a hodlám toho využít při dalším kole debordelizace. Jen co se vzpamatuju z toho prvního.
Hlavně jsme ale zjistili, že ten kachní gen a zakrnělý žábry, maj všichni tři.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vůbec nevím – proč vlastně není léto celej rok?!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Odpovědět