Blog

Vytunila jsem si kabelku

Podzim je už tak nějak tradičně ideální období na debordelizaci. Vzhledem k tomu, že sousedka na chalupě donesla plnej pytel věcí, který už nepotřebuje, si troufám tvrdit, že se podobný kratochvíli neoddávám sama.
Objevila jsem tam i tuhle zaručeně pravou a úplně nefejkovou kabelku, která ale je jako nová a má ideální velikost na moji obří peněženku.

Nic podobnýho jsem nikdy nevlastnila, ale dostala jsem ďábelskej nápad, jak to udělat, abych ji nemusela vyhodit.

Upíchat to trvalo skoro stejně dlouho, jako zastrkat dovnitř ty vyčuhující konečky vlny, ale výsledek úplně přesně odpovídal představě.
Zespodu jsem to pro jistotu pořádně natřela Herkulesem, protože ji hodlám nosit a nerada bych, aby se to po pár dnech začalo párat.

Kámen úrazu nastal, když se ukázalo, že tou koženkou jehlu neprorvu a přišít to nepůjde. Chvíli jsem přemejšlela nad tím, že vytáhnu ty nýtovací kleště, který jsme si kdysi pořídila a vlastně nikdy nevyužila, ale pak jsem usoudila, že nejlepší řešení bejvaj ty nejjednodušší.

Pokud neznáte tohle lepidlo, chybí vám v životě fakt podstatná věc. Lepím s ním boty, náušnice, uražený ucha k hrnkům i dřevo. Drží perfektně.

Tohle prostě není Gucci, tohle je Alena, a hodlám s ní frajeřit tak dlouho, dokud se nerozpadne! 😉

Odpovědět