Blog

Taštičky Not Just Mom

Za to, že přežily!

Obdivuju každýho, kdo se rozhodne pracovat jako učitelka. Trávit většinu života s cizíma dětma a přitom na ně neustále neječet, nebo je dokonce nemlátit, je pro mě asi stejně nepochopitelný, jako pracovat v jaderný elektrárně, nebo v řídícím letovým středisku. I když to druhý je možná jednodušší. Nechápu, že naše paní učitelky nemaj tiky v obou očích a vrásky od toho, jak se neustále snažej nebrečet.

Jsou to holt frajerky a proto si na konci školního roku rozhodně zasloužej vědět, že my to víme. Kytky by rychle chcíply a na to, abysme jim koupili jednosměrnou letenku na Bahamy bohužel nemáme. Hromadně jsme se tudíž usnesli, že dostanou taštičky, do kterých si budou moct v klidu schovávat meduňku, neurol, valetol, kokain, nebo co to sakra berou, že jsou pořád tak v pohodě (musím se zeptat a taky s tím začít, snad do září nezapomenu! )

Taštičky
Ráno před vysvědčením jsem děkovala zbytkům svý sebekontroly, který mi večer nedovolily usnout zároveň s miminem. Kdybych to všechno měla ještě stříhat, mohla jsem to rovnou zabalit. Takhle jsem to (zase!) viděla optimisticky. Do večera času dost,  namlátím tam nějaký to zapínání, přišiju zipy a až Kiki usne, sešiju to k sobě, to stíhám v pohodě. Realistická jako vždy.  Ale tak aspoň že ty zapínání tam byly celkem rychle 😉

taštičky

Se zipama to už bylo slabší, zejména proto, že NĚKDO měl potřebu se co dvacet minut pokadit…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

…a když jsem zrovna já nelikvidovala následky nadměrné činnosti jejích střev, likvidovala ona chabé produkty vzešlé zpod mých unavených končetin.

Taštičky

Než jsem se vzpamatovala, zjistila jsem, že obědvám snídani a ta hromada vypadá pořád tak nějak stejně netaštičkově 😉

Taštičky Not Just Mom

Nevím, jestli jsem si uvědomila, že nestíhám, už v tu chvíli, nebo až poté, co jsem se po dvaceti minutách uspávání vítězoslavně vyplížila z ložnice jen proto…

Kiki

… abych tam nechala dítě spící na půl oka celých 21 minut, během kterých jsem konečně přišila ty zipy, co tam podle původního (evidentně úplně zcestnýho) plánu bejt minimálně dvě hodiny.
Než jsme vyrazily pro zbytek potomstva do ústavů, přece jen jsem něco stihla.

Taštičky Not Just Mom

A protože nic nezabaví mimino víc, než neustále se dohadující a ječící sourozenci, šlo to kupodivu už skoro samo.

Taštičky Not Just Mom

Takže tak. Hádku o tom, která paní učitelka potřebuje kterou taštičku, popisovat nebudu, protože se zase nechci osypat.

TAštičky Not Just Mom

Uložit

Taštičky Not Just Mom

Ráda bych napsala, že jsem se poučila a už si nemyslím, že jsou dny nafukovací, ale nehodlám kecat.

Taštičky Not Just Mom

Během dvou dnů jsem se nějak oklepala a usnesla se, že jsem dlouho nešila deku a dospěláckou dvoumetrovou vlastněnaposledy někdy před sto lety, ale že to bude určitě v pohodě za dva, maximálně tři dny hotový.

O tom ale snad radši až někdy jindy 😉

Uložit

Uložit

Komentář

  1. Víš, jak tomu říkám já? Že jsem časovej optimista 🙂 (já jsem teda i prostorovej optimista, takže si vždycky koupím o 5 cm míň látky, než je potřeba, ale vždycky to tam nakonec nějak narvu).
    Co mi ale pořád nejde do hlavy, proč maj vaše 2 děti 5 učitelek???

Odpovědět